Hakkımızda  

 

                        Demirler İnşaat, 1990 yılında İnş.Müh. Osman DEMİR tarafından bir şahıs firması olarak kurulmuş ve 2004 yılında kurumsal kimliği "Demirler İnşaat Mimarlık Mühendislik Hizmetleri ve Tic.Ltd.Şti" olarak değişmiştir. Merkezi Esenlerde bulunan, Osman Demir ve Ömer Demir yönetiminde deneyimli teknik bir kadro ile mimarlık ve mühendislik hizmet veren Demirler İnşaat 1990 yılından günümüze kadar pek çok nitelikli konut, işyeri, hastane ve otel projelerine imza atmıştır.

 

                        Demirler İnşaat, kurumsal yapıya geçmekle birlikte çeşitli konut ve işyeri inşaatı taahhüt uygulamalarını başta Esenler ilçesinde olmak üzere, Güngören ve Bağcılar'da ilçelerinde yapmıştır. Kalite politikamız, çağın gerektirdiği yüksek kaliteyi uygulamak, üst düzeyde güvenlikli yapı imal etmek, yeni inşaat teknolojisini kullanmak, özgün tasarımlarımızla sadelik içinde estetik bir yapı ortaya çıkarmaktır.

 

                        Bu süreçte inşaat sektöründeki başarı seviyesini, piyasa beklentilerinin üzerine çıkartarak sektördeki gücünü teknoloji ve kaliteyle birleştirip özellikle kendi bölgesinde "demirler inşaat" konut piyasasında bir marka olmuştur. Demirler İnşaat, özellikle Esenler ilçesi ve çevresinde 1990 yılından bu güne kadar yüzlerce projeye imza atmış, yine aynı bölgede özgün mimari tasarımı ve yüksek teknik şartnamesi ile onlarca inşaat taahhüt ve konut inşa etmiştir.

 

                        Demirler İnşaat; Geçmişten günümüze ve geleceğe hayatı şekillendiren projeler sunan, bu projelerde sadece barınacak bir mekanın çok ötesinde yaşam alanlarına ruh katan, hayal edebileceginiz bütün güzellikleri en ince ayrıntısına kadar yerleştiren, insan merkezli en rahat, en güzel, en modern, en estetik yapılar için araştırma çalışmaları yapan ve bu çalışmalarla birlikte hayatın şekillendiği yepyeni binalar orataya çıkartan bir şirkettir.

 

                        Demirler İnşaat halen merkezi İstanbul Esenler'de genç ve dinamik personel kadrosuyla yıldan yıla kendini yenilemekte ve standartları yüksek olan teknik şartnamesi ile inşaat taahhüt işleri yapmakta ve ufuk açan yenilikçi bir bakış ile proje tasarım hizmeti vermeye devam etmektedir.

 

 

MİSYONUMUZ               :

                        Misyonumuz, zamanın gerektirdiği değişikliklerle yenileyen kesintisiz müşteri memnuniyeti sağlayarak nitelikli ve deneyimli iş gücü kullanarak, kaliteyi, hayatı kolaylaştıran ve çevresini koruyan unsurlarla ön planda tutup, konforun yaşamın gerçeği olduğunu benimseyen, yüksek teknolojiyle insan gereksinimlerini her zaman buluşturan, detaycılığı ve kusursuzluğu ilke olarak benimseyen dinamikleri misyon olarak edinmiştir.

 

VİZYONUMUZ                :

                        Teknolojik gelişmeleri değişim olarak kabul eden demirler inşaat modernizasyonu, estetiği ve fonksiyonel bütünlüğü içinde, insanın günlük değil, bir ömüre yayılan yaşam ihtiyaçlarını planlayarak, her projesinde müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde belirleyip buna uygun hizmeti gerçekleştirerek yeni bir yaşam tarzı sunan bir vizyona sahiptir.

 

 

 

Demirler İnşaat Mimarlık Mühendislik Hizmetleri ve Tic.Ltd.Şti.

 

Fevziçakmak Mah. İstanbul Cad

No : 1/5 Esenler / İstanbul

212 610 96 57

0212 646 68 40

bilgi@demirlerinsaat.com.tr

 

 

 

alt kısımda

site haritası doğru değil. Elektrik pano vb. bize ait olmayan bilgiler var. istersen kaldırabilir veya düzenleyebilirsin.