Hakkımızda  

HAKKIMIZDA :
1990 yıllında İstanbul'da kurulan "Demirler İnşaat ve Dış Ticaret" şirketi; inşaat, ithalat ve ihracata uzanan deneyimli geçmişi ile inşaat sektöründe sayısız projeye imza atmıştır. Uluslararası ticaret alanında Asya ve Arap ülkelerinde faliyet göstermektedir. 20 yılı aşkın süredir, toptan gıda sektöründe Türkiye ve Pakistan pazarı arasında bir köprü olmuştur.

VİZYON-MİSYON :
Tecrübesi, zengin insan kaynakları ve geniş vizyonuyla, yaptığı pek çok güzel projelerle inşaat sektöründe kaliteyi yakalamıştır. Teknolojik ve idari altyapısıyla birlikte kullandığı malzemelerindeki kalitesiyle sektöründe üstün bir pozisyon kazanmıştır. Şirketimiz sizlere daha iyiyi sunmak için inşaat sektöründeki yeni çıkan teknolojileri takip etmekte ve sunduğu lüks dairelerle, yükselen kalitesini daha da yukarılara emin adımlarla taşımaktadır.
Gıda sektöründe ise , Üretici seçiminde hassas, çevreye ve insana karşı son derece duyarlı, hammadde seçiminde ise insan sağlığını gözeten firmamız, gittikçe gelişen satış, pazarlama ve dağıtım ağı ile Himalaya tuz ürünlerini tüketiciler ile buluşturmaya devam etmektedir. Hedefimiz, üstün kalite ve doğallıktan ödün vermeyen hizmet anlayışımızı, nesiller boyunca kalıcı şekilde sürdürmektir